Boj proti jemným vráskam, nerovnomernému odtieňu pleti, rozšíreným pórom a vyrážkam, sa môže javiť, ako nikdy nekončiaci. Bojuje s ním skôr či neskôr každá žena. Každá žena sa túži ráno zobudiť s dokonalou pleťou, aby sa cítila nielen krásna a upravená, ale aby zároveň ušetrila čas pri každodennom skrášľovaní.
Zakrytie škvŕn a veľkých pórov make-upom, je to najlepšie a najrýchlejšie riešenie, ale nerieši to problém. Ak vás už nebaví denne zakrývať nedokonalosti vašej pleti, teraz môže byť ten správny čas, rozhodnúť sa pre ošetrenie BB Glow! Ošetrenie BB Glow Skin, sa rýchlo stalo jedným z najpopulárnejších ošetrení v kozmetickom priemysle.

Čo je BB Glow?

Je intenzívne semipermanentné ošetrenie pleti. BB sérum, ktoré je vyrobené z prírodných zložiek, sa nanáša pomocou Dermapenu, ktorý pomocou mikroihiel preniká do pokožky. Mikroihly sú také malé, že ich vôbec necítiť, takže ošetrenie je bezbolestné. BB Glow neposkytuje náhradu za makeup, ale dáva pleti nádych farby. Každé ošetrenie zvýši hustotu pigmentu vo vašej pokožke, čím vytvorí väčšie krytie.

Pre koho je ošetrenie vhodné ?

Dobrými kandidátmi sú najmä mastná a nerovnomerná štruktúra pleti, pehy, hyperpigmentácia, jazvy po akné, starecké škvrny, škvrny od slnka a skoré starnutie. Ak chcete pomôcť zmierniť až minimalizovať póry, hydratovať pokožku a zmierniť zjazvenie a zápal, BB Glow je pre vás to správne ošetrenie.

Výhody ošetrenia BB Glow

Ošetrenie zlepší vašu pleť vyčistením a uvoľnením pórov. Urýchľuje tiež rast nových kožných buniek, vďaka čomu je vaša pokožka zdravšia a jasnejšia.
Vaša pokožka bude vyzerať, akoby ste nosili podkladovú bázu bez toho, aby ste ju mali. Je to veľká výhoda pre ženy, ktoré bojujú s jazvami po akné, alebo s pigmentáciou.
Pre maximalizáciu výsledkov sa odporúčajú 3 – 6 sedení raz za 2 – 4 týždne. Po dokončení odporúčanej série, môžu výsledky trvať až 4 mesiace a pri správnej údržbe ešte dlhšie. Klientky by sa mali prvých pár dní vyhýbať slnečnému žiareniu a používať krém s ochranným faktorom.

Medzi kontraindikácie patrí tehotenstvo a dojčenie, onkologické ochorenia, kožné choroby, infekcie, alebo otvorené rany a alergie na akékoľvek použité zložky. V ošetrení je zahrnuté odlíčenie pleti, nanesenie chemického pílingu, dezinfekcia, nanesenie BB glow séra, ktoré sa zapracuje do pleti Dermapenom, upokojujúca maska a záverečný krém.

  • Dĺžka trvania ošetrenia je 90 min.
  • Cena ošetrenia pleti je 38 eur
  • Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a od 18 rokov

Ak Vás toto ošetrenie zaujalo, objednajte sa k nám cez fb stránku, alebo na telefónnom čísle 0948227124.

BB Glow

  • Ošetrenie 38 €

Objednajte sa na telefónnom čísle:
0948 227 124