Január je obdobie roka, ktoré dá zabrať každej pleti. Pleť je tak zdravo, ružovučko-vyštípaná od mrazu a my opäť máme pre vás článok z edície ošetrenia Babor.

Čo sa deje keď je vaša pleť precitlivená na každú zmenu počasia?

Prichádzate do práce či školy a vaša pleť je bordová , niekedy až fialová. Biele fliačiky po celej tvári sú už len akýmsi doplnkom k tomu všetkému. Ani žiaden make-up sveta nedokáže skryť túto farbu. Pleť štípe a máte pocit suchosti a napätia.

To najhoršie ale iba prichádza….ako si pomôcť? Vyskúšali ste už veľa krémov na tvár , niektoré zmiernili príznaky, niektoré ich zhoršili, iné zabrali ale po čase prestali fungovať. Na kozmetické ošetrenie pleti ste zo strachu ani len nepomysleli- čo ak by ste mali z kozmetičkyných krémov nejakú hroznú reakciu?

Ak ste sama tento scenár prežila, viete, že máte citlivú pleť. 

Prečo mám citlivú pleť?

Citlivú pleť môžete mať vplyvom génov, ale môže sa stať citlivou aj v počas života. Prirodzenú ochrannú bariéru pleti môžu oslabiť vplyvy životného prostredia a takisto aj životný štýl a to až tak, že pleť viac nie je schopná brániť sa cudzím a škodlivým vplyvom.

Prečo je dôležité starať sa o citlivú pleť?

Citlivá pleť je veľa krát podráždená a to vedie k vytváraniu liniek a vrások, takže v podstate má tendenciu starnúť predčasne.

Výhody SKINOVAGE CALMING ošetrenia

  • okamžite redukuje podráždenie a začervenanie spôsobené stresom,
  • redukuje pocity napätia a nepohodlnosti,
  • posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti,
  • chráni proti predčasnému starnutiu spôsobenému svetlom – pleť je vyrovnaná, zjednotená a viditeľne skľudnená,
  • nielen ošetrenie v salóne ale aj produkty na domáce použitie sú kompatibilné s pokožkou a sú úplne bez parfumácie a umelých farbív. 

Výsledok:

Hlavná aktívna ingrediencia  INTENSE CALM Extrakt reguluje činnosť špeciálneho receptoru bolesti v pokožke, ktorý môže byť zodpovedný za zvýšenú citlivosť pokožky – tlmí a zabraňuje vzniku precitlivenosti na dráždiace procesy v pleti , takže pokožka je okamžite skľudnená a jej reakcie sú menej citlivé.

 

V ošetrení je zahrnuté odlíčenie pleti, enzymatický píling, tonizácia termálnou vodou, aplikácia stop stres ampule , masáž tváre krku a dekoltu krémom s upokojujúcimi účinkami, nanesenie upokojujúcej masky, úprava obočia, denný krém.

  • Ošetrenie je vhodné pre ženy a mužov s citlivou pokožkou.
  • Dĺžka trvania ošetrenia je 90 min.
  • Cena tohto ošetrenia je 29,90 eur.

Všetky produkty pre citlivú pleť si môžete zakúpiť v salóne ROSIE, kde vám rady poskytneme aj poradenstvo alebo na stránke www.kozmetikazilina.sk v sekcii Eshop.

Ak vás toto ošetrenie zaujalo objednajte sa k nám cez fb správu alebo na telefónnom čísle 0948 227 124.

Som vyučená kozmetička a manikérka a vo svete krásy sa pohybujem od svojich 15 rokov. Som absolventka kurzu Make up artist Master Beauty. Starostlivosť o vašu krásu je mojím hobby.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho so svojími priateľmi, alebo nám napíšte komentár.
  •  
  •  

Pridajte komentár