ošetrenie z ruže

Na mesiac november vám odporúčam ošetrenie GRAND CRU. Prečo? Mám pre vás hneď niekoľko odpovedí.

Ruža – symbol krásy

Celým týmto ošetrením vás bude sprevádzať nádherná a jemná vôňa ruží. Ruža, symbol krásy, je súčasťou spoločnosti Babor už od jej počiatku. Túto úžasnú kvetinu preto Babor zahrnul nielen do ošetrenia Grand Cru.

Vitamínová bomba pre pleť

Toto luxusné protivráskové ošetrenie obsahuje výťažky z damašskej ruže, lactil,  epocyl , alatonin, pantenol a kyselinu hyalurónovú. Tieto úžasné zložky vám možno nič nehovoria, ale pre vašu pleť je to hotová vitamínová bomba.

Dokonale omladená za hodinu

Po ošetrení bude vaša pleť rozjasnená, hydratovaná , vyživená , dokonale omladená , vrásky sú viditeľne jemnejšie vďaka okamžitému liftingovému efektu a to všetko len za jednu hodinu. Ošetrenie Grand Cru je v skratke ošetrenie pre náročnú pleť.

V ošetrení je zahrnuté odlíčenie pleti, jemný píling, tonizácia ružovou vodou, aplikácia ampule The Rose, masáž tváre krku a dekoltu, nanesenie masky , úprava obočia, denný krém.

  • Ošetrenie je vhodné pre ženy a mužov od 25 rokov.
  • Dĺžka trvania ošetrenia je 60 min.
  • Cena tohoto ošetrenia je 48 eur. Nakoľko je symbol ruža aj súčasťou nášho salónu Rosie, do konca novembra platí znížená cena 40 eur.

Ak vás toto ošetrenie zaujalo objednajte sa k nám cez fb správu alebo na telefónnom čísle 0948 227 124.

Som vyučená kozmetička a manikérka a vo svete krásy sa pohybujem od svojich 15 rokov. Som absolventka kurzu Make up artist Master Beauty. Starostlivosť o vašu krásu je mojím hobby.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho so svojími priateľmi, alebo nám napíšte komentár.
  •  
  •  

Pridajte komentár