Tak a máme tu začiatok roka. Na začiatku by sme mali byť plné síl, krásne a oddýchnuté. Ale ak ste typická žena ako ja, tak sa tak asi pravdepodobne necítite. Moja pleť je vždy v zime suchá a unavená.

Je aj vaša pleť suchá? A čo vlastne znamená suchá pleť?

Suchá pokožka je ochudobnená o lipidy a hydratáciu. To spôsobuje, že pokožka vyzerá mdlo, šupinato a pocitovo je napnutá a menej vyživená. Hlavne po čistení prichádza pocit nepríjemného napätia. Z nedostatku hydratácie vznikajú tzv. smädné vrásky. Tie sa objavujú hlavne na líčkach a pod očami.

Prečo je pleť v zime dehydratovaná?

Rok 2019 nám v januári priniesol neskutočne bohatú snehovú nádielku a potom sa sneh roztopil a primrzol a znova nasnežilo a niekoľkokrát sa to opakovalo.

My sa pohybujeme medzi počasím von a suchým prekúreným vzduchom dnu. Naša pleť to znáša len veľmi ťažko, preto je potrebné jej pomôcť.

Nielen na január ale na celé zimné obdobie preto odporúčam Babor ošetrenie Multivitamín DELUXE.

Výhody ošetrenia Multivitamín deluxe :

Po ošetrení bude vaša pleť dlhodobo a intenzívne hydratovaná. Vďaka komplexnému vitamínovému komplexu sa podporia funkcie a obranné mechanizmy pokožky.

Zložky obsiahnuté v ošetrení posilňujú prirodzenú ochrannú bariéru pokožky a vďaka tomu  zabraňujú strate vlhkosti a lipidov.

Výsledok:

Pleť je svieža, vyzerá zdravo, je optimálne vyživená a na dotyk hodvábne jemná. Vďaka dodaniu hydratácie je pokožka pružnejšia, zredukujú sa vrásky z dehydratácie a zníži sa pocit napätia.

V ošetrení je zahrnuté odlíčenie pleti, enzymatický píling, tonizácia ružovou vodou, aplikácia multivitamínovej ampule , masáž tváre krku a dekoltu krémom s hydratačnými účinkami, nanesenie špeciálnej masky, do ktorej pridáme znova multivitamínovú ampulu pre znásobenie účinku, úprava obočia, hydratačný denný krém.

  • Ošetrenie je vhodné pre ženy a mužov od 25 rokov.
  • Dĺžka trvania ošetrenia je 90 min.
  • Cena tohto ošetrenia je 34,90 eur.

Ak vás toto ošetrenie zaujalo objednajte sa k nám cez fb správu alebo na telefónnom čísle 0948 227 124.

Som vyučená kozmetička a manikérka a vo svete krásy sa pohybujem od svojich 15 rokov. Som absolventka kurzu Make up artist Master Beauty. Starostlivosť o vašu krásu je mojím hobby.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho so svojími priateľmi, alebo nám napíšte komentár.
  •  
  •  

Pridajte komentár