V živote každej ženy príde moment, kedy si v zrkadle všimne prvé vrásky. Stárnutie je prirodzený proces, ktorý nejde zastaviť, ale vieme ho oddialiť.

Medzi najznámejšie objavy v boji proti stárnutiu  je kozmetológii kolagén.

Čo je kolagén?

Kolagén je telu vlastná biekovina, ktorá tvorí viac ako 70% bielkovín kože.. Zároveň je hlavným stavebným prvkom našej pokožky. Zohráva dôležitú úlohu pri regenerácií organizmu a starnutí pokožky, pretože ovplyvňuje jej  pružnosť a pevnosť.

Naše telo prirodzene produkuje kolagén, ale žial, ako stárneme, jeho produkcia sa stále znižuje. Vo veku 40 rokov stratíme približne 30%  kolagénu a po 50-tke už klesne množstvo kolagénu na 50%

Navyše, nadmerné slnenie pleti a cigaretový dym, môžu tiež urýchliť rozklad kolagénu.

Kolagén, nazývaný aj bielkovina mladosti, v posledných rokoch zažíva úspech v oblasti zdravia a krásny. Preto sa tak často používa v kozmetických produktoch.

Túto účinnú látku použila aj firma BABOR a vytvorila  colagénove ošetrenie. Špeciálne k tomuto ošetreniu bola vyrobená Collagen biomatrix mask.

Babor COLLAGEN BIOMATRIX MASK je špeciálna fleecová maska, ktorá je vyrobená výlučne z prírodných materiálov. Obsahuje 99% kolagénových vlákien a 1% kyseliny hyalurónovej. Je vyrobená z dvoch častí, jedna časť sa nanáša na tvár a druhá na dekolt.

Účinky tejto masky sú najmä

-vyhladzuje vrásky

-spomaluje stárnutie pleti

-udržuje pevnosť a prožnosť

-hydratuje a má ukľudňujúce účinky.

V ošetrení je zahrnuté odlíčenie pleti, zahrievajúca maska, enzymatický píling, tonizácia termálnou vodou,  aplikácia collagénovej ampulky , masáž tváre, krku a dekoltu, nanesenie Collagen biomatrix masky, denný krém, očný krém a úprava obočia.

  • Dĺžka trvania ošetrenia je 90 min.
  • Cena tohto ošetrenia je 45 eur.
  • Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a od 25 rokov.

Všetky produkty z rady COLLAGEN si môžete zakúpiť v salóne ROSIE, kde vám radi poskytneme aj poradenstvo, alebo na našej stránke www.rosie.sk v sekcii E-shop.

Ak Vás toto ošetrenie zaujalo, objednajte sa k nám cez fb stránku, alebo na telefónnom čísle 0948227124.

Som profesionálna kozmetička a moje povolanie je pre mňa vášňou. Mojou prioritou je práca na sebe a vzdelávanie. Najväčšou odmenou a pochvalou je pre mňa spokojná klientka a jej odporúčanie.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho so svojími priateľmi, alebo nám napíšte komentár.
  •  
  •  

Pridajte komentár